Jak to funguje?

Jedni hledají příležitost, kam umístit svoji reklamu, druzí zas někoho, kdo jim za umístění reklamy na jejich autě či domě zaplatí. Tento server mezi nimi zprostředkuje kontakt. Samotné jednání již probíhá přímo mezi inzerentem a pronajímatelem plochy.

Jaké výdělky mohu očekávat?

To záleží samozřejmě na tom, jak velkou a zajímavou plochu nabízíte a kdo si Vámi nabízenou plochu pronajme. Pokud si plochu pronajme velká firma, můžete dostávat až několik tisíc korun měsíčne, pronajme-li si ji místní hostinský, nejspíš budete dostávat stokoruny, nebo se s Vámi dohodne na dvou pivech zdarma každý den.

Podobně to platí pro atraktivnost Vámi pronajímané plochy. Pokud budete nabízet plochu na domu nebo pozemku v rušné ulici, nebo plochu na hezkém autě, které hodně jezdí, odměna za pronájem bude jistě vyšší, než když nabídnete plochu na domu na zapadlém místě, plochu na oprýskaném autě, nebo na autě, které téměř nikdy nejezdí.

Proč je tento server nejvýhodnější?

Protože nabídky plochy sem vkládáte zdarma a za zprostředkování platí ten, kdo si chce Vaši plochu pronajmout (inzerent).

Na internetu jistě najdete spoustu podobných serverů, které Vám budou nabízet mnohem "zajímavější" služby, ale většinou od Vás budou chtít peníze za to, že Vaši nabídku zveřejní. Tady je to obráceně. Platí ten, kdo peníze má a ne ten, kdo si je chce vydělat.

Jak vložit nabídku?

Nejprve si pečlivě přečtěte tento návod a nakonec klikněte na tlačítko "Vložit nabídku" a vyplňte formulář. Po odeslání formuláře bude na monitoru zobrazena zpráva o úspěšném uložení všech údajů a zároveň Vám bude zaslán mail stejného znění.
Nabídka bude zveřejněna po zběžné kontrole údajů, nejpozději do dvou dnů, na dobu jednoho roku.

Fotografie
Digitální fotografie zasílejte v nejběžnějším rozlišení 640x480 px, maximálně 800x600 px. Stačí i fotografie pořízené mobilním telefonem.
U automobilů bude registrační značka (dříve SPZ) před zveřejněním na internetu vymazána.
Velikost souboru jedné fotografie nesmí překročit 300 KB.

Fotografie můžete zaslat:
 1. přímo ve formuláři ZDE
 2. e-mailem na info@penizezreklamy.cz
Při zaslání e-mailem nezapomeňte připojit Vaše identifikační údaje (jméno, adresu atd.).
Správné vyfocení automobilu
Pro maximální oslovení zadavatelů reklamy doporučujeme pořídit 2 fotografie Vašeho vozidla z těchto pohledů:
 1. bok vozu
  Ukázka 1
   
 2. přední nebo zadní část vozu a zároveň bok vozu
  Ukázka 2
(Pokud vlastníte běžný typ vozidla, který najdete ve formuláři, není foto nutné.)
Správné vyfocení domu nebo pozemku
Pro maximální oslovení zadavatelů reklamy doporučujeme pořídit 2 fotografie Vámi nabízené plochy.
 1. plocha samotná přes celou fotografii
  Ukázka 1
   
 2. stejný pohled z větší dálky (ze silnice, od křižovatky)
  Ukázka 2
Je důležité mít svoji nabídku aktuální!
Pokud dojde na Vaší straně k jakékoliv změně, pořídíte si jiný automobil, přestěhujete se, Váš dům či pozemek dozná podstatných změn atd., nezapomeňte mi poslat aktuální informace. Také mě, prosím, informujte, pukud budete chtít vyřadit Vaši nabídku ze seznamu.
Změnu prosím oznamte na e-mail info@penizezreklamy.cz nebo písemnou formou na tuto adresu.

Závěrem

Po zobrazení Vaší nabídky na tomto serveru můžete kdykoliv očekávat nabídky od nejrůznějších inzerentů (zadavatelů reklamy). Vždy samozřejmě záleží na Vás, zda nabídku přijmete či nikoliv. Není třeba se rozhodnou okamžitě, seriózní firmy Vám dají nabídku a poté čas na Vaše vyjádření.

Teď už stačí jen vyplnit formulář kliknutím na následující tlačítko.